Fotografia Kolorowana

Oferta Pracowni Roberta Nofikowa

Fotografia kolorowana to czarno-białe zdjęcia kolorowane opracowaną przeze mnie techniką za pomocą kredek ołówkowych, przecierek, płukania, utrwalania koloru  itd.

Każde ze zdjęć zamieszczonych na mojej stronie możesz posiadać w swoim domu. Zrobię je dla Ciebie na indywidualne zamówienie. Będzie to unikatowa odbitka do której dołączony zostanie Certyfikat Autentyczności z numerem katalogowym zdjęcia i hologramem. Milej  jest mieć coś oryginalnego  niż kolejną reprodukcję jakich tysiące na ścianach innych osób.

  • Profesionalizmrobię zdjęcia od 40 lat
  • Pasjazarabiam jako DOP, fotografia to moja pasja
  • Foto Edycjawydobycie niezbędnego kontrastu
  • Szacunek dla Klientakażda praca wykonana jest z pietyzmem
  • Moda na Styl Vintagewykorzystaj fakt i bądź trendy
  • Awangardastyl Vintage i kredki najlepszych producentów
12++Lat Kolorowania Zdęć
1000++Możliwości Oprawy Zdjęcia
70++Sprzedanych Prac

Monidło

Oferta specjalna. Nie tylko dla bogaczy.

Mam do zaoferowania wykonanie portretu ślubnego w stylu retro tzw. MONIDŁA. Monidła były rozpowszechnione w XIX w. z czasem wyparte przez fotografię kolorową i niesłusznie zapomniane. Charakterystyczną cechą tego zazwyczaj czarno-białego obrazu były podkolorowania – na czerwono usta i lazurowo-niebieskie oczy. Inne detale były retuszowane. Często postaciom domalowywano bardziej kosztowne stroje. Monidła po raz pierwszy pojawiły się w XIX wieku w Polsce.
W wersji proponowanej przeze mnie jest to czarno-biała fotografia formatu ok. 30 x 40 cm,  kolorowana ręcznie moją autorską techniką. Oprawiona w ramę za szkłem może być świetnym i  jedynym w swoim rodzaju (jeden  niepowtarzalny egzemplarz)  prezentem dla nowożeńców.

Jest kilka możliwych wariantów wykonania tego rękodzieła. Optymalnym kosztowo i artystycznie jest wariant, w którym Państwo przesyłacie mi zdjęcie (może być kolorowe, plik od fotografa ślubnego, sam zdejmę kolor), potem koloruję, przedstawiam dzieło do akceptacji i po ew. poprawkach wysyłam na adres za pobraniem.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.